.

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات

استفاده از پروفایل شخصی و طرح‏‌های تشویقی وب‌سایت آموزش مجازی همکار سازمان ملی استاندارد و سایر خدمات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات وب‌سایت آموزش مجازی همکار سازمان ملی استاندارد است. لازم به ذکر است که ثبت نام در سایت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب‌سایت آموزش مجازی همکار سازمان ملی استاندارد از سوی کاربر است.
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب‌سایت آموزش مجازی همکار سازمان ملی استاندارد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مالكیت معنوی
كلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالكیت معنوی وب‌سایت آموزش مجازی همکار سازمان ملی استاندارد متعلق به سازمان ملی استاندارد است. مشتری درک و موافقت می‌کند كه كلیه محتویات و موارد موجود در این موافقت‌نامه، سایر رویه‌ها و وب‌سایت آموزش مجازی همکار سازمان ملی استاندارد مانند سایر حقوق و قوانین مالكیت تحت حفاظت قوانین مختلف حق نشر، حق امتیاز و علامت تجاری در جمهوری اسلامی ایران است و وب‌سایت آموزش مجازی همکار سازمان ملی استاندارد صادرکننده امتیاز آن صریحاً تمامی حقوق مربوط به چنین مواردی را برای خود محفوظ می‌دارد. هیچ‌گونه امتیاز یا حقی تحت هرگونه حق نشر، امتیاز، علامت تجاری، علامت خدماتی یا حق مالكیت یا پروانه دیگر به وسیله این توافق‌نامه به مشترك واگذار نشده است.

برچسب ها : انتشار دهنده:
۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.