.
استاندارد دوره های طراحی و نقشه کشی الکترونیک

استاندارد دوره های طراحی و نقشه کشی الکترونیک


دوره استاندارد دوره های طراحی و نقشه کشی الکترونیک  چه دوره ای است؟ دوره استاندارد دوره های طراحی و نقشه کشی الکترونیک یک دوره ی کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه. درباره دوره: در دنياي امروز و بويژه در کشورهاي صنعتي، روند طراحي صنعتي و تمامي گرايشهاي وابسته به آن چه از نظر شيوه و چه از نظر ابزار دچار تحولاتي بس شگرف شده است. از جمله اين تغييرات ميتوان بکارگيري گسترده کامپيوتر و ابزار جانبي آن در روند طر...

توضیحات بیشتر...

توضیحات

دوره استاندارد دوره های طراحی و نقشه کشی الکترونیک  چه دوره ای است؟

دوره استاندارد دوره های طراحی و نقشه کشی الکترونیک یک دوره ی کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه.

درباره دوره:

در دنياي امروز و بويژه در کشورهاي صنعتي، روند طراحي صنعتي و تمامي گرايشهاي وابسته به آن چه از نظر شيوه و چه از نظر ابزار دچار تحولاتي بس شگرف شده است. از جمله اين تغييرات ميتوان بکارگيري گسترده کامپيوتر و ابزار جانبي آن در روند طراحي صنعتي را برشمرد. نسبت تغييراتي که کامپيوتر در طراحي ايجاد کرده در مقايسه با روند دستي طراحي صنعتي همانند پزشکي عهد قديم به پزشکي مجهز به روبات عهد فعلي است.

آموزش: مطالب این دوره در 20 ساعت به صورت  بسته آموزشی ارائه می گردد.

  • آشنایی با روش های طراحی نقشه الکترونیک
  • آشنایی با انواع مختلف برنامه های طراحی نقشه
  • چگونگی اصول طراحی نقشه الکترونیک
برگزارکننده: مرکز آموزش مجازی پارس
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل بسته ی آموزشی

به دلیل تطابق با دانش به روز و مورد تایید استانداردهای جهانی، امکان بروز رسانی و تغییر سرفصل ها وجود دارد.

مجوزات

   
   
   
۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.