.
استاندارد اصول صحیح باربرداری

اصول باربرداری


دوره استاندارد صحیح باربرداری  چه دوره ای است؟ دوره استاندارد صحیح باربرداری یک دوره ی کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه. درباره دوره: انسان، در آغاز از بازوان خود برای جابه جایی اجسام کمک می گرفت ولی با رشد جامعه از نیروی حیوانات برای این هدف بهره جست. بعدها با کشف نیروی بخار، پیشرفت علوم چهره جدیدی به خود گرفت و انواع ماشین های مکانیکی به خدمت انسان درآمدند. با اخترا ع ماشین های احتراق داخلی، دامنه قدر...

توضیحات بیشتر...

توضیحات

دوره استاندارد صحیح باربرداری  چه دوره ای است؟

دوره استاندارد صحیح باربرداری یک دوره ی کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه.

درباره دوره:

انسان، در آغاز از بازوان خود برای جابه جایی اجسام کمک می گرفت ولی با رشد جامعه از نیروی حیوانات برای این هدف بهره جست. بعدها با کشف نیروی بخار، پیشرفت علوم چهره جدیدی به خود گرفت و انواع ماشین های مکانیکی به خدمت انسان درآمدند. با اخترا ع ماشین های احتراق داخلی، دامنه قدرت بشر باز هم گسترش یافت و او موفق شد اجسام بسیار سنگین را به راحتی جابه جا و نصب کند. بدین گونه، جرثقیل ها به کمک انسان درآمدند و نقش چشمگیری در پیشرفت و رفاه انسان ایفا کردند.

آموزش: مطالب این دوره در 20ساعت به صورت  بسته آموزشی ارائه می گردد.

برگزارکننده: مرکز آموزش مجازی پارس
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل بسته ی آموزشی

به دلیل تطابق با دانش به روز و مورد تایید استانداردهای جهانی، امکان بروز رسانی و تغییر سرفصل ها وجود دارد.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.